17 марта, 2022 9:32

Армія США місяць тестувала бойових роботів у польових умовах

Американська армія з липня по серпень 2020 року проводила випробування, метою яких було розв’язання проблеми інтеграції важких бойових роботів у свої бойові розрахунки. Тестування проходили у Форт-Карсоне, штат Колорадо. Як стверджують військові, результатом випробувань стало чіткіше розуміння того, як саме роботи мають діяти на полі бою разом з військовими, інформує ресурс «Діфенс Експрес».

Американські військові вже більш як рік оцінюють характеристики та ймовірні переваги використання важких роботів на полі бою, використовуючи роботизовані версії бронетранспортера М113. Разом з тим, нещодавні випробування виявилися найскладнішими за весь цей час.

Генерал Коффман, який відповідає за модернізацію бойових машин Армії США, зазначив, що не всі технології, які тестували на випробуваннях, виявилися успішними та загалом не все працювало ідеально, але це все одно важливий крок для прийняття подальших рішень у розвитку перспективного напрямку бойових роботів.

Одне з головних питань, яке наразі мають вирішити стосовно бойових роботів – це питання дальності управління цими машинами та роботи у важких умовах.

Як стверджує Коффман, наразі військові змогли знайти рішення, завдяки яким бойові роботи зможуть працювати у таких важких умовах, як міська забудова чи лісові масиви.

Також під час випробувань військові тестували роботів в умовах дії ворожих засобів РЕБ і змогли досягти у цьому напрямку значних успіхів.

Військові також залишилися задоволені інтерфейсом для екіпажу та позитивно відгукнулися щодо програмного забезпечення, за допомогою якого роботом керували з бойової машини Bradley. Воно, за словами військових, працювало «хоч і не ідеально, але краще, ніж ми гадали».

Завдяки ПЗ робот рухався на відстані від керуючої машини від 80 до 1000 м, а також зміг визначити гарячі точки та локації ворога.

Після проведення такого першого масштабного експерименту, де роботи передусім виконувати розвідувальні функції, американські військові планують проводити випробування, де роботи будуть виконувати завдання в нападі та захисті від ворога.

Початок таких випробувань заплановано на 2022 рік.

Як повідомляла група ІС, компанії Horiba Mira та QinetiQ уклали контракти з Міноборони Великобританії на поставку британській армії наземних роботів. П’ять наземних роботів, які повинні створити зазначені компанії, будуть використовуватися військовими в рамках дослідницької місії Theseus.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Проверьте

На Луганщині судитимуть «екс-заступницю міністра промисловості ЛНР»

Луганська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи за …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *