16 марта, 2022 18:29

Павло Рябікін створює контрабандний хаб за державний рахунок

Роботодавці — контрабандисти Павла Рябікіна придумали схему, як за державний кошт і руками свого ставленика створити потужний міжнародно-контрабандний ХАБ!

Такі рейдерські схеми були за часів Януковича, який вирішив узурпувати владу в Україні через свої смотрящі клани та таких відданих чиновників типу «Павло Рябікін»!

Це настільки треба не любити свою землю, зневажати своїх співвітчизників ( НАРОД), щоб під ширмою «Пріоритетних інвестиційних проектів для Держави» віджимати 19 га лісу з Природного заповідного Фонду ( Загальнозоологічного заповідника «БУГ») для міжнародного — контрабандного синдикату!

Маю велику надію, що депутатам Волинської обласної Ради та Народним депутатам ВРУ вистачить духу та патріотизму, щоб встояти перед спокусою «віддати» свою рідну землю злочинцям- контабандистам.

Цей лист Рябікіна — загроза Національній безпеці України, тому Служба безпеки України повинна дати правову оцінку діям голови ДМС України!

Проверьте

На Луганщині судитимуть «екс-заступницю міністра промисловості ЛНР»

Луганська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи за …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *